Ta chwila jest dla Ciebie.

Z wielką przyjemnością zapraszamy osoby początkujące na wspaniałą lekcję makijażu, na której cierpliwie, krok po kroku nauczymy Cię wykonywać prosty, dzienny makijaż, a potem przekształcić go w wieczorowy. Malujemy na dwa pędzle więc zapraszamy parami - przyjdź z mamą, siostrą, przyjaciółką, koleżanką lub świadkową.

Zaczęłyśmy skromnie od nagrywania filmików na youtube. Potem postanowiłyśmy ukończyć jedną ze szkół makijażu, żeby profesjonalnie zająć się tym, co kochamy najbardziej i co nas pasjonuje. Jesteśmy jednak ciągle nienasycone i głodne wiedzy, więc doszkalamy się na kursach u najlepszych wizażystek. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego studia w Warszawie Millerki Makeup na makijaż okazjonalny, ślubny, sylwestrowy, studniówkowy, dzienny i wieczorowy lub całkowicie bez okazji. Makijaże wykonujemy w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Wyjdziesz od nas piękna, zadowolona i szczęśliwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, dlatego dodatkowo ukończyłyśmy szkolenie MakeUp Lessons i zdobyłyśmy tytuł PERSONAL MakeUp COACH.

Witajcie w świecie makijażu

Millerki Makeup.


Katarzyna i Agata, matka i córka, których największą pasją jest malowanie i dawanie radości innym. Droga do miejsca, w którym jesteśmy teraz nie była łatwa. Katarzyna ponad 10 lat marzyła o tym, żeby stać się wizażystką, a swoją pasją powoli zarażała Agatę. W pewnym momencie obie zrozumiałyśmy, że dalsze życie musi zacząć przebiegać drogą marzeń. Droga często wyboista, ale zawsze prowadziła do wymarzonego celu.

Millerki Makeup logo